Obytný a obývaný interiér je živý prostor, který charakterizuje vaší osobnost, proto je velice důležité věnovat jeho zařízení maximální pozornost.

Prostředí, které si vytvoříte by mělo umožňovat vaší relaxaci a zároveň vám dodávat energii potřebnou pro každodenní život. Takové prostředí můžete vybudovat mnoha způsoby. Jedním z těchto způsobů je obklopit se nábytkem, na jehož návrhu se přímo podílíte.
Chcete zažívat romantické večeře u stolu, do kterého je vepsán i kousek vaší osobnosti ??? Nebo usínat na loži, které jste navrhli společně s vaší přítelkyní ???
Umožníte-li nám vyslechnout vaše plány a představy, společně navrhneme výtvarné řešení vašeho nábytku, nebo celého interiéru k vaší plné spokojenosti.

Pro naše výrobky používáme řezivo a dýhy z celého světa, povrchově dokončené odolnými polyuretanovými laky, vhodnými do bytů i provozů.
Nejen dřevo, ale i kov, přírodní kámen, nebo sklo, nám umožňuje tvořit zajímavé solitéry, které i po letech užívání působí, jako bychom právě dokončili jejich instalaci.

Pokud se chcete přesvědčit, volejte naše telefonní čísla která najdete v rubrice "KONTAKTY"


Na následujících fotografiích se můžete seznámit s některými našimi výrobky a nechat se inspirovat jejich provedením.

webdesign SiNET 2001